meble na zamówienie

Meble drewniane na wymiar – o nas

Nasza firma działa w branży meblarskiej już od ponad 10 lat. Nieustannie zdobywamy nowe doświadczenia i doskonalimy swoją pracę. Dzięki wytrwałości w dążeniu do celu, jakim są dla nas zadowoleni klienci i dbaniu o najwyższą jakość sprzedawanych produktów oraz usług, udało nam się zdobyć zaufanie i uznanie wśród lokalnych odbiorców, jak i tych, którzy z naszą ofertą zapoznali się online. Zajmujemy się produkcją mebli na wymiar, sprzedażą mebli gotowych, a także ich dostarczaniem.

Głównym naszym celem jest zadowolenie klienta, oraz dbałość o wysoką jakość naszych produktów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby cechowały się elegancją, funkcjonalnością oraz jakością. Łącząc tradycyjne wartości rzemieślnicze oraz doświadczenie, jesteśmy w stanie stworzyć niepowtarzalny klimat każdego wnętrza zarówno nowoczesnego, jak i tradycyjnego.

Wążne: Nasze meble są nieprefabrykowane, produkowane wg specyfikacji klienta (wykonujemy meble  wg indywidualnego zamówienia klienta- wówczas nie podlegają one zwrotom.

Producent mebli – oferta

Jako producent mebli oferujemy naszym klientom produkty wykonane z drewna sosnowego. Wykonujemy drewniane lub tapicerowane krzesła do jadalni czy innych pomieszczeń. Możesz kupić u nas również gotowe meble, wybierając chociażby krzesło z kołatką czy inny  wzór, który najbardziej przypadnie Ci do gustu. Dostaniesz u nas także stół prowansalski, który świetnie będzie pasował do klasycznych wnętrz. Jeśli podoba Ci się nieco bardziej elegancki wystrój, wybierz tapicerowane krzesło z pinezkami. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!

Nasze realizacje